Cestujeme s vámi již 21.sezónu

+420 602 688 620

vase@primaparta.cz

Jak bylo...na zimním pobytu v Janských Lázních

Zimní pobyt v Janských Lázních

Krkonoše - Janské Lázně - hotel Astoria **

27.1. - 3.2.2018

V sobotu jsme se sešli v Astorii natěšeni na týden na lyžích. Ani počasí nám nezabránilo ve sjíždění s Černé hory nebo pěkných tůrách i když jsme pěkné výhledy museli nahradit mlhou a větrem. O to víc se nám potom líbily interiéry horských chat. V úterý jsme si užili i sluníčko a vidět bylo až na Sněžku. Poslední den jsme dojeli na Dvorskou boudu a na zpáteční cestě si vychutnali romantickou stopu "horním vodovodem" kolem Liščí hory. Večer jsme se scházeli kolem Jardy na dýze nebo v sauně a bazénu případně u vínka a karetních her. I náš týden byl kratší než jsme chtěli.

Vinca Šrůtka

Jak se zbavit 5 obav z cestování bez partnera?

Stáhněte si náš e-book, ve kterém najdete odpovědi na časté dotazy našich sólo cestovatelů. To vám pomůže v rozhodování o výběru vaší dovolené.

Vaše osobní údaje (e-mail, jméno) budu (Jarmila Zítková - CK Prima Parta, IČ: 68552017) zpracovávat pouze za účelem zaslání e-booku v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém e-mailu. Více zde