12.04.2024
Prodloužený víkend plný dobrodružství a objevování čekal na klienty naší cestovní kanceláře, kteří se rozhodli strávit svůj čas v malebném městečku Kácov. Od pátečního odpoledne do pondělního rána bylo naplánováno mnoho aktivit, aby každý mohl zažít nezapomenutelný zážitek. Sešlo se nás téměř 70.

Pátek:

Naši dobrodruzi přijeli do Kácova v pátek odpoledne, plní očekávání a nadšení z toho, co je čeká. Po ubytování v útulném Sporthotelu Kácov jsme se vydali na první výlet. Vychutnali jsme si 9 kilometrů dlouhou procházku ke zřícenině hradu Kácov. Z vrcholu hradních zdí jsme obdivovali panoramatický výhled na okolní krajinu a vzdálené golfové hřiště, kam jsme se chystali v neděli.

Po návratu do hotelu jsme si vychutnali večer plný hudby a zpěvu, kdy jsme si společně zahráli na kytary a zpívali oblíbené písně.

Sobota:

Sobota přinesla mnoho možností pro další objevování okolí Kácova. Klienti měli na výběr ze dvou tras. Někteří se rozhodli pro delší trasu, která zahrnovala 17 kilometrů procházky přes zámek Kácov, malebný vodopád u Koutského mlýna, úchvatnou Čertovu vyhlídku a závěrečnou prohlídku Pivovaru Hubertus.

Ti, kteří dali přednost kratší trase, si také prohlédli zámek Kácov, který je bohužel toho času v rekonstrukci, a tedy nepřístupný a Čertovu vyhlídku. Nezapomněli jsme ani na prohlídku Pivovaru Hubertus a individuální návštěvu Arboreta a meditační zahrady IRIS, kde jsme si užili klidný a relaxační čas v přírodě.

Večer jsme si opět užili společnou zábavu, tentokrát na diskotéce s naším DJ Jardou.

Neděle:

Nedělní ráno začalo příjemnou procházkou podél řeky Sázavy směrem do Českého Šternberka. Tam jsme se rozdělili: část skupiny šla na prohlídku impozantního hradu, zatímco druhá část se vrátila Posázavským pacifikem do Kácova, kde na nás na golfovém hřišti čekal trenér golfu. Vyzkoušeli jsme si základy golfu na golfovém hřišti, které jsme obdivovali již z hradních zdí v pátek.

Večer jsme se sešli na velikonočním workshopu, kde jsme se učili zdobit velikonoční vajíčka a vytvářet další tradiční velikonoční dekorace. K večeru jsme si opět zahráli na kytary a sdíleli své dojmy z víkendu.

Pondělí:

Poslední den našeho dobrodružství jsme zahájili turnajem v petangu, který byl plný zábavy a soutěživého ducha. Po vyhlášení vítězů jsme se rozloučili s Kácovem a rozjeli se domů s mnoha nezapomenutelnými vzpomínkami na tento úžasný prodloužený víkend.

Vaše Marie a Jarmila

Jak se zbavit 5 obav z cestování bez partnera? Stáhněte si náš e-book, ve kterém najdete odpovědi na časté dotazy našich sólo cestovatelů. To vám pomůže v rozhodování o výběru vaší dovolené.
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.