Cestujeme s vámi již 21.sezónu

+420 602 688 620

vase@primaparta.cz

Jak bylo...na výletě v Srbsku

turistický výlet ZDARMA z Vráže do Srbska

 

8.9.2018

Chtěla jsem si protáhnout tělo při turistice v přírodě ve společnosti známých i neznámých lidí, kteří jsou podobně naladěni. Realita splnila očekávání na 100%. Bonus bylo překrásné počasí. Akce mi přinesla krásný pocit z příjemně prožitého dne a z toho, že existují lidé, se kterými je mi dobře. Doporučuji všem pozitivně naladěným lidem, kteří se chtějí dívat na svět z té lepší stránky.

Martina Z.

Potřebovala jsem "vypadnout a vyčistit si hlavu". Prima výlet předčil mé očekávání. Doporučila bych všem, kteří jsou sami. Děkuji za prima prožitý den.

Marcela

Jak se zbavit 5 obav z cestování bez partnera?

Stáhněte si náš e-book, ve kterém najdete odpovědi na časté dotazy našich sólo cestovatelů. To vám pomůže v rozhodování o výběru vaší dovolené.

Vaše osobní údaje (e-mail, jméno) budu (Jarmila Zítková - CK Prima Parta, IČ: 68552017) zpracovávat pouze za účelem zaslání e-booku v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém e-mailu. Více zde