Cestujeme s vámi již 21.sezónu

+420 602 688 620

vase@primaparta.cz

Jak bylo...na výletě zDARma na magickou Milešovku

výlet zDARma na magickou Milešovku s Reginou

Milešovka

2.6.2018

Hezký den, Blanko, Květo, Věro 2x, Zdeňku 2x, Ivano, Dášo, Ľubico, Viero, Zuzko 2x, Vlastíku, Ivo, Evo, Karle, Libore, Lenko, Marcelo, Marie a Čmeláku. Chtěla bych vám poděkovat za krásný den a přátelskou partu při výstupu na Milešovku. Je fajn když se pár lidí domluví a vyrazí jen tak na vejlet od kterého neví co čekat a s jakou partou lidí se sejde. Výstup v tom teple byl celkem pohodový, na Milešovce bylo dobré pivko a pěkné výhledy z jedné strany na Českolipsko, otevřel se nám výhled na České středohoří, který byl zakončen Krušnými horami. Po krátkém občerstvení jsme seběhli do Velemína na dobrý oběd a pokračovali o Opárna. V malebném údolíčku v černodolském mlýně jsme si dali ledovou kávu, zmrzku a jiné laskominky, počkali jsme na vrcholové družstvo, které objevovalo rozvaliny hrádku Opárno a pokračovali jsme do Malých Žernosek na vlak. Do odjezdu vlaku jsme jen tak leželi ve vinici a poklábosili jsme, co život dal a vzal. Celkem jsme ušli 19km.

Z Litoměřic zdraví Regina a RichardJeště jednou díky za Vaši účast, příjemné klima a budu se těšit zas někdy příště na vlnách CK Prima Parta.

Realitou bylo na 200% splnění mých představ. ➡️Očekávala jsem partu stejně naladěných lidí, fyzickou i duševní aktivitu, zklidnění po "uhoněném”prac.týdnu, pohodu. ➡️Akce mi přinesla opětovné potvrzení,že Prima Parťáci jsou ,,moje krevní skupina”. ➡️CK Prima Partu doporučuji všem známým okolo sebe. ➡️Milešovka se povedla a průvodci za mne dostávají 1*a velikou pochvalu. Pokud to čas dovolí,opět se někdy nějaké akce zúčastním. ➡️Teď se těším na kolisty v Třeboni.

Květa

Výlet byl prima, moc se mi líbil, bezvadná organizace.

Zdeněk

Dobrý den, využila jsem možnosti výletu na Milešovku a bylo to pravdu příjemné. Určitě i díky průvodcům, kteří to měli skvěle promyšlené. Parta byla prima, tak už se těším na Třeboň.

Zuzka

Jak se zbavit 5 obav z cestování bez partnera?

Stáhněte si náš e-book, ve kterém najdete odpovědi na časté dotazy našich sólo cestovatelů. To vám pomůže v rozhodování o výběru vaší dovolené.

Vaše osobní údaje (e-mail, jméno) budu (Jarmila Zítková - CK Prima Parta, IČ: 68552017) zpracovávat pouze za účelem zaslání e-booku v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém e-mailu. Více zde