Léto v Bulharsku z Brna

Od 18 390 Kč za osobu


16.07. - 23.07.2024
Bulharsko / Slunečné pobřeží Letecky
all inclusive

Léto v Bulharsku z Prahy

Od 18 590 Kč za osobu


16.07. - 23.07.2024
Bulharsko / Slunečné pobřeží Letecky
all inclusive


Bezpečnost, kratší doba letu, písčité pláže s pozvolným vstupem do vody, spousta památek a také nízké ceny – to jsou jen některé z hlavních předností Bulharska, jež se nachází na jihovýchodě Evropy, na Balkánském poloostrově.  Vydejte se s námi na Slunečné pobřeží.

 

Bulharsko se nachází na jihovýchodě Evropy – na Balkánském poloostrově. Velká část povrchu země je hornatá a jihozápad vyplňuje mohutný horský masiv s pohořími Rila, Pirin a Rodopy. Nejvyšší horou jak Bulharska, tak i celého poloostrova je 2925 metrů vysoká Musala v pohoří Rila. Nejdelší řekou je Dunaj, který ústí do moře.

 

Bulharsko je laciné, ale veškeré služby jsou na podobné úrovni jako ty „západní“. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží (Sunny Beach). Leží přibližně 35 km severně od Burgasu a necelých 5 km od Nesebaru, starobylého města s netypickými dřevěnými domy, úzkými uličkami, pravoslavnými kostely a unikátním větrným mlýnem.

 

 

 

Jak se zbavit 5 obav z cestování bez partnera? Stáhněte si náš e-book, ve kterém najdete odpovědi na časté dotazy našich sólo cestovatelů. To vám pomůže v rozhodování o výběru vaší dovolené.
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.