Cestujeme s vámi již 21.sezónu

+420 602 688 620

vase@primaparta.cz

O nás

Prima Parta

Jsme parta přátel, kteří mají společnou zálibu v cestování a rádi pro vás připravují zajímavé dovolené s turistikou, cyklistikou, lyžováním, relaxací a dobrou zábavou.

Jarmila Zítková

Jarmila je zakladatelkou Prima Party a a s radostí pro vás připravuje dovolenou. Založila ji před 20 lety a dodnes spoluvytváří cestovatelské programy. Zaměřuje se na zajištění příjemného prostředí na všech akcích Prima Party. Zajímá se o to, jak můžeme zlepšovat vztahy kolem sebe.  Její radostí i výzvou jsou její dvě dospívající dcery. 

Martin Makeš

Martin doprovází skupiny především na horách nebo na kole. Miluje Dolomity a vlastně vše italské. Je charismatický a chová se laskavě ke každému ve svém okolí. Bude si s vámi rád povídat o filmech nebo hudbě. Přípravě tras a programu se věnuje velice pečlivě. 

Alena Stejskalová

Alena jde do hloubky lidských příběhů a bude si s vámi ráda povídat. Budete ji zajímat, protože věří v jedinečnost každého z nás. Potěší ji kvalitní jídlo a pití. Miluje přírodu  především z hlediska trvale udržitelného rozvoje. Žije v harmonickém manželství,  má dva dospělé syny a radost ji teď dělají dva vnuci. 

Vinca Šrůtka

Vinca je duší lyžař, ale také cyklista a vodák. Jedete-li na kole s Vincou, stačí jet za ním. Možná už pojedete stejným místem potřetí a ani si toho nevšimnete. Jedete zkrátka za Vincou. Dokáže si dobře opečovávat svou skupinu na kolech i na lyžích. Nikdy vás nenechá na holičkách. 

Dáša Hanušová

Dáša je dobrou duší naší party a často i vrbou pro účastníky. Ráda se s vámi setkává a umí vám naslouchat. Mistrovsky zvládá organizaci a logistiku na našich akcích. Často doprovází naše účastníky při organizované dopravě. Potkat se s ní můžete na výletech, ale i jiných akcích, především v horách. 

Jirka Koudela

Jirka je milovník vysokých hor a vodák. S nadšením vás bude doprovázet v Alpách a na vodáckých víkendech. Je včelař. Má rád extrémy a jde po hlavě do všeho nového. Je tátou tří dospělých dcer.

Jana Roulová

Jana miluje cestovatelskou energii a ráda obouvá toulavé boty.

Milan Palička

Milan je turista a nadšenec velice různorodých zájmů, od studia ptáků přes radioamatérství až po tancování. V Prima Partě ho uvidíte v terénu s foťákem a večer s kytarou. V okolí Brna již několik let připravuje naše prima výlety ZDARMA. Vzhledem k jeho všestrannosti určitě najdete společnou řeč při turistice nebo tancování. 

Regina Čornejová

Regina - pokud jste ji nezažili, už na ní nezapomenete. Svým vypravováním vás vtáhne do historie i aktuálních zajímavostí. Její výřečnost vás dostane. Má východní kořeny a vítr v sobě. Povídat o víně si s ní můžete do rána. Doma ji zklidňují dva orientální kocouři. V roce 2019 ji sice na pobytech nepotkáte, ale věříme se se k Prima Partě zase po čase vrátí :-).