Cestujeme s vámi již 21.sezónu

+420 602 688 620

vase@primaparta.cz

Jak bylo...v Mariánkách

Velikonoce v Mariánských Lázních

Mariánské Lázně - hotel Polonia ***

30.3. - 2.4.2018

Ahojky Jarmilko, moc ti děkuji za velikonočni pobyt v Marianských Láznich, který byl moc PRIMA!! Ubytovaní v hotelu Polonia bylo na úrovni, strava byla také různorodá a v dostatečném množství. Paní průvodkyně nás zaujala velice hezkým a poutavým vyprávěním o láznich a krátká procházka prospěla všem . Po celodenním programu a odpočinku byl i večerni program, v sobotu diskotéka, v neděli kytarový večer. Hoši moc děkuji!! Prostě celý pobyt byl s prima partou PRIMA. Ještě jednou moc děkuji, že jsem nemusela Velikonoce trávit sama, ale s kamarády a těšim se na další setkání. Někdy Někde!!🤔😘 Dáša Hrdá, Přelouč

Dáša Hrdá

Ahojky Jarmilko, ač to většinou nedělám, musím Tě velice POCHVÁLIT. Mariánky si měla dobře připravené,myslím,že se klientům vše líbilo.Cos připravila na páteční večer,bylo pro mě a věřím,že i pro ostatní PARÁDA. Mějte se všichni co nejlépe. Čauky DÍKY.

Vašek

Milá Jarmilo, posílám jarní pozdrav z Pardubic. Chci Ti poděkovat za příjemné dny v Mariánských Lázních. Byla jsem opravdu moc vděčná, že jsem byla na pokoji sama. Díky tomu jsem si velmi vychutnala klid, pohodu i nádherný výhled.

Eva, Pardubice

Jak se zbavit 5 obav z cestování bez partnera?

Stáhněte si náš e-book, ve kterém najdete odpovědi na časté dotazy našich sólo cestovatelů. To vám pomůže v rozhodování o výběru vaší dovolené.

Vaše osobní údaje (e-mail, jméno) budu (Jarmila Zítková - CK Prima Parta, IČ: 68552017) zpracovávat pouze za účelem zaslání e-booku v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém e-mailu. Více zde