Cestujeme s vámi již 21.sezónu

+420 602 688 620

vase@primaparta.cz

Jak bylo...na výletě Údolím Doubravy

výlet zDARma Údolím Doubravy s Martinem

Třemošnice - Žleby

14.4.2018

Na výletě se nás sešlo téměř 40. Rád jsem se potkal se známými i novými tvářemi. Bylo slunečné počasí. Užili jsme si procházku podél Doubravy a stále více se zelenající prostředí. Nádherný den s prima lidmi.

Martin

Dobrý den, děkuji za mail a fotografie, posílám pár svých vlastních. Byla jsem s vámi poprvé a výlet se mi moc líbil. Očekávání jsem neměla vlastně žádná. Byla jsem ráda, že mám s kamarádkou plán a že nebudu sedět sama doma. Potkala jsem tam fajn lidi a tak se těším na nějaké další podobné akce. Počasí nám také přálo, takže co víc si přát. Dostala jsem letáček s dalšími akcemi, tak se podívám které z nich se budu moci zúčastnit. Výlety s vámi bych doporučila všem mým kamarádkám. Mějte se moc hezky.

Zuzana Hř.

Jak se zbavit 5 obav z cestování bez partnera?

Stáhněte si náš e-book, ve kterém najdete odpovědi na časté dotazy našich sólo cestovatelů. To vám pomůže v rozhodování o výběru vaší dovolené.

Vaše osobní údaje (e-mail, jméno) budu (Jarmila Zítková - CK Prima Parta, IČ: 68552017) zpracovávat pouze za účelem zaslání e-booku v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém e-mailu. Více zde