Cestujeme s vámi již 21.sezónu

+420 602 688 620

vase@primaparta.cz

Jak bylo...na Menorce

Prodloužené léto na Menorce

Španělsko - ostrov Menorca - letovisko Punta Prima

6.10. - 13.10.2018

Přivítala nás ocelová šeď moře i nebe, ale nikomu nekalila náladu a paprsky naděje na lepší zítřky dávali kouzlo okamžiku. Menorca nás objala svou láskyplnou a něžnou ženskou energií a atmosférou pohody. Aprílové počasí prvních dní umožnilo spoustu krásných výletů. V horku bychom poznali mnohem méně z jejích krás, z půvabu chráněných malebných pláží a síly megalitických i městských památek. S báječnou partou lidí, jež se tu sešla, to byla jedna z mých nejhezčích dovolených, každý den pestrý a plný smíchu, přátelství, poznávání, vnímání energií tohoto úžasného ostrova a stop civilizací odejitých i přítomných. Děkuji z celého srdce všem zúčastněným, že se rozhodli vidět to pěkné a nekazit bručením nad počasím atd. všeobecně vlídnou náladu. Jste úžasní, těším se na další sdílení života s prima partou neboť je hodna svého jména.

Dáša Škorpilová

Jak se zbavit 5 obav z cestování bez partnera?

Stáhněte si náš e-book, ve kterém najdete odpovědi na časté dotazy našich sólo cestovatelů. To vám pomůže v rozhodování o výběru vaší dovolené.

Vaše osobní údaje (e-mail, jméno) budu (Jarmila Zítková - CK Prima Parta, IČ: 68552017) zpracovávat pouze za účelem zaslání e-booku v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém e-mailu. Více zde