Cestujeme s vámi již 21.sezónu

+420 602 688 620

vase@primaparta.cz

Jak bylo...na lyžařském zájezdu v Itálii 2018

Lyžařský zájezd do Itálie

Itálie - Val di Sole - Passo Tonale - hotel La Roccia ***

15.1. - 21.1.2018

Zájezd v Itálii jsme si moc užili. První dva dny jsme jezdili spíše mlhou. Třetí den jsme vyrazili do věhlasné Madonny di Campiglio, kde nás čekalo téměř 100 sjezdovek a nádherné sluníčko. Ani se to nedalo všechno stihnout :-). A poslední dva dny lyžování jsme už měli sluníčko i u nás ve středisku Passo Tonale a Ponte di Legno. Vyjeli jsme i na ledovec, kde pořádně fičelo. Všude, kam jsme dohlédli, samé třítisícovky. Nádhera. Prostředí, které nabíjí energií i při zpětném prohlížení fotek. Po večerech jsme se scházeli v klubovně a zpívali za doprovodu kytary, a hráli různé hry. U různých stolů se hrály karty, aktivity, šachy, Macháček aj. Mělo to jedinou chybu. Uteklo to moc rychle :-).

Jarmila Zítková

Jak se zbavit 5 obav z cestování bez partnera?

Stáhněte si náš e-book, ve kterém najdete odpovědi na časté dotazy našich sólo cestovatelů. To vám pomůže v rozhodování o výběru vaší dovolené.

Vaše osobní údaje (e-mail, jméno) budu (Jarmila Zítková - CK Prima Parta, IČ: 68552017) zpracovávat pouze za účelem zaslání e-booku v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém e-mailu. Více zde