Loď Prima Party bezpečně  a jistě napíná plachty k 25.sezóně

Jak bylo...na lyžařském zájezdu do Itálie 2020

Lyžařský zájezd do Itálie

Val di Fiemme - Pampeago - sporthotel Pampeago***

23.1. - 29.1.2020

Očekávání bylo splněno, potěšilo mě počasí, pestrost sjezdovek, ubytování hned u nich, bazén a sauna... Pokud bych mohla příští rok, klidně bych si zopákla totéž. I s tím jedním dnem v Cermis (úžasné!). A ještě přikládám jednu fotku, téměř propagační pro tvou cestovku pro sólo cestovatele:-D.
Slávka S., Brno
Jela jsem už potřetí a Prima Parta opět nezklamala. Všichni v pohodě, příjemní, vstřícní....Naprosto náhodně jsem se na lyžování přidala ke 3 fantastickým "holkám". Nejdůležitější je, abyste mě za rok zase někam vyvezli!
Jana A., Praha
První dojem z hotelu jsem měla rozpačitý, je hrozně velký a zpočátku nepřehledný, jídelna nacpaná lidmi, nemohli jsme se najít, kde kdo bydlí, pokoj jsme měli v docela vzdáleném křídle...... Ale když se člověk zorientoval, tak dobrý. Obrovské plus bylo, že jsme bydleli v uprostřed velkého střediska, kdykoli jsme se mohli vrátit na hotel a odpočinout si. Lyžování úplně úžasný. Skvělý bylo taky to, že když nebylo zrovna moc hezké počasí, tak zrovna v tomto středisku se dalo krásně vybrat, že když seděly mraky (a třeba byla i vánice) nahoře na kopcích, jeli jsme dolů do Oberegenu - tam bylo vidět a nefoukalo, když byly mraky v údolí, jeli jsme na nejvyšší kopce. Nádhera. Bazén byl taky skvělý, žádné malé brouzdaliště, dalo se tam dobře zaplavat. Takže za mě - nádhera, klidně bych sem jela znovu.
Mirka B., Ledeč
Od počátku do konce to bylo bezva. Pohoda. Doporučuji každému lyžaři, i tomu, kdo váhá, bylo to pro všechny. V tomto rozsahu naprosto skvělé, termín, vzdálenost na vleky, náročnost sjezdovek pro všechny, wellness skvělým doplňkem, strava výborná.
Jitka H.
Byly jsme s kamarádkou poprvé a musím říci,že organizace s Vincou byla naprosto perfekt. Výběr naprosto dokonalý se vším všudy i to počasí bylo perfekt. Takže díky moc a příští rok ...
Pavla, Praha
Díky za moc fajn lyžařský zájezd do Itálie. Bylo to fajn, užili jsme si to :-)
Martin N., Praha